Eesti Eesti keel

United Kingdom English

Norwegian Norwegian

  Palkehituse OÜ

Palkmajad

Palkmajad

Kui Teil on plaan ehitada elumaja, suvilat, aiamaja või sauna ja olete veendunud, et tähtis on ka tervislik ja keskkonnasõbralik elukeskkond, siis palkmaja on Teile igati sobilik valik.

Kui Te ei ole huvitatud treitud ja freesitud ümarpalk- või liimpuidust lamellpalkmajadest, on Palkehituse OÜ õige koht, kust tellida traditsioonilisel viisil massiivsest käsitööpalgist valmistatud palkehitis.

Käsitööna palkide töötlemine võimaldab luua kordumatuid lahendusi, mistõttu on kahte ühesugust maja raske leida. Ka inimeste nägemused oma tulevasest kodust on niivõrd erinevad, et kõik meie majad valmivadki reeglina eritellimuste alusel. Palkehituse OÜ toodangust parema ülevaate saamiseks leiate meie klientide poolt enam tähelepanu saanud tüüpmajade hinnad ja näidistarnekomplektid SIIT ja meie poolt valmistatud huvitavamad individuaalprojektid SIIT.

Majade tarnekomplekte on võimalik tellida järgmistes komplektsustes:

  • Ainult palkosa – tarnekomplekt sisaldab kõiki palkosa püstitamiseks vajalikke materjale (vt spetsifikatsioon).
  • Kogu puitosa – tarnekomplekt sisaldab kogu hoone püstitamiseks vajalikku puitmaterjali: maja palkosa, katusekonstruktsiooni, puitpõranda, lagede- ja terrassimaterjali ning tarvikuid puitosa püstitamiseks (vt spetsifikatsioon).
  • Avad kinni – lisaks kogu puitmaterjalile tarnitakse kõik vajalikud uksed (välis-, rõdu- ja siseuksed) ning aknad ja puittrepp (või trepid). Lisaks saab Palkehitus OÜ kaudu tellida ka katusekatte materjali ja soojustust nii põrandale kui ka katusele.
  • Võtmed kätte – teenust pakutakse koostöös Palkehituse OÜ partneritega.
 
Üks tähtsamaid otsuseid, mida tuleb enne palkmaja karkassi tellimist teha, on palgi profiili ning nurgaseotise valik. Need valikud avaldavad mõju palkmajale nii esteetiliselt kui ka struktuurselt. Meie poolt pakutavatest palgiprofiilidest saate ülevaate SIIT ja nurgaseotistest SIIT.