Eesti Eesti keel

United Kingdom English

Norwegian Norwegian

  Palkehituse OÜ

Teenused Ehitusmeistri tellimine

Ehitusmeistri tellimine

Kuna Palkehituse OÜ põhitegevuseks on käsitööpalgist ehitiste ja konstruktsioonide tootmine, siis komplektset ehitust tasemeni "võtmed kätte" pakume koos oma koostööpartneritega.

Kui Teil endal on olnud häid kogemusi usaldusväärse ehitusfirmaga, saate maja püstitamisel loomulikult kasutada ka nende pakutavaid teenuseid.

Siiski soovitame Palkehituse OÜ-st tellitud palkmaja püstitamise juures kasutada vähemalt ühte Palkehituse OÜ ehitusmeistrit, kes juhendab ning aitab püstitada esimese 2-3 nädala jooksul maja palkosa ja katusekonstruktsiooni ning vajadusel paigaldada uksed, aknad ning muud palkmajale iseloomulikud konstruktsiooni elemendid. Kogenud ehitusmeistri kaasamine aitab vältida võimalikke vigu, mis ehituse hilisemas faasis ja maja edaspidises ekspluatatsioonis võivad muutuda probleemseteks.

Palkmaja püstituse maksumus sõltub maja keerukusest ja tööde mahust ning tingimustest ehitusplatsil. Enamikel juhtudel moodustab püstitus 20-30% palkosa maksumusest. Ehitusmeistri tellimine on lisateenus, mille maksumus kujuneb tunnitasu arvestuse alusel. Palkehituse OÜ ehitusmeistrit saab tellida ka ainult mõningate spetsiifiliste tööde, nagu näiteks palkosa püstitus ja katusekonstruktsiooni paigaldus, juhendamiseks.